Nowy oddział anestezjologii i intensywnej terapii.

W Szpitalu Miejskim w Żorach powstał nowy Oddział anestezjologii i intensywnej terapii. To istotna zmiana dla pacjentów i personelu placówki, która do tej pory na OIOM-ie obsługiwała tylko pięć łóżek. 

W nowej lokalizacji łóżek jest już osiem, a klimatyzowane sale zostały doposażone w nowoczesny sprzęt. Uruchomienie oddziału kosztowało 10 milionów złotych, a inwestycja została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu miasta. 

Na uroczystym otwarciu był Wojciech Kocjan. Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl