Ekspert radzi. Zakupy online.

Przedświąteczny szał zakupowy mamy już za sobą.  Teraz jednak w sklepach powinny pojawić się promocje na produkty których nie udało się sprzedać. 

Tylko cóż z tego, skoro z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń sklepy zostały zamknięte. Pozostał nam internet i sklepy online. To właśnie w nich w najbliższym czasie powinno pojawić się wiele kuszących propozycji. Tylko jak nie dać się oszukać i kupić właściwy produkt skoro nawet nie możemy go dotknąć? Odpowiedź na to pytanie zna reporter Radia Katowice Kamil Jasek oraz jego gość – Maja Wiśniewska, dla której internetowy marketing to codzienność.  


 

Dziś w każdemu damy rade przenosimy się do sieci i mówimy jak poradzić sobie z zakupami online. To właśnie w internecie toczyć będzie się w najbliżym czasie walka o klienta. Kamil Jasek radzi na co zwrócić uwagę wrzucając produkty do wirtualnego koszyka.


 Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.