Internetowa biblioteka ze słuchowiskami

Internetowa biblioteka pełna baśniowych słuchowisk, została powołana do życia przez zespoły teatralne ze Śląska i Zagłębia. 

Bajki-Posłuchajki to projekt, który choć nie jest teatrem, daje aktorom rzadką możliwość odwiedzenia odbiorców w ich domach czyli "trafienia pod strzechy".  Baśniowe słuchowiska dostępne są na stronie bajki-posluchajki.pl. Z Michałem Piotrowskim z Teatru Gry i Ludzie, Hubertem Bronickim i Ewą Kubiak z Teatru Rawa oraz Izą Mikrut z Teatru Korez rozmawiał nasz reporter Samuel Baron.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl