Patrycja Markowska: Zawsze staram się widzieć szklankę do połowy pełną

fot. mat. prasowe

Po singlu „Niepoprawna” - letnim, dynamicznym przeboju Patrycji Markowskiej teraz artystka wypuszcza w świat nieco bardziej refleksyjny, jesienny utwór pt. „Pod wiatr”. Pełen melancholii, ale też z pozytywnym, pełnym nadziei przesłaniem.

Czego nauczyła się w czasie bez koncertów? Co daje jej powód do wstania z łóżka? Po premierze singla z artystką rozmawiała Ola Siążnik.


Chciałam zaśpiewać o nadziei, którą noszę w sercu - podkreśla Markowska

Współpraca przy "Pod wiatr" to kolejna po "Niepoprawnej" i albumie "Droga", nagranym wspólnie z tatą artystki i liderem zespołu Perfect. Jak sama przyznaje, nie potrafi pracować na chłodno i pracuje z ludźmi, z którymi dobrze się rozumie. Jak słychać, efekty praca w dobrej atmosferze popłaca. 


Tęsknie za wyjściem na scenę - dodaje artystka

Patrycja Markowska w czasie koncertowego przestoju wzięła udział w projekcie BABACO.LIVE, gdzie w specjalnym recitalu wykonała swoje największe przeboje w wersjach akustycznych. 

Czy dwa nowe single to zwiastun kolejnej płyty?

Bez tworzenia każdy twórca gaśnie - mówi Patrycja Markowska

Markowska podkreśla, że trzeba szukać powodów do wstania z łóżka o poranku, ale czas na wydawanie płyt nie jest sprzyjający. Jednak, jak przyznała, inspiracji i bodźców obecnie nie brakuje. Możemy tylko życzyć niekończoncej się weny. 

Na singiel "Pod wiatr" można głosować na Liście Przebojów Radia Katowice. Notowanie w każdy piątek od 19:00 do 21:00.


/as/