Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Konkurs

Weź udział w konkursie!

Tylko 3 października na antenie Radia Katowice, z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbywają w terminie 7-9 października 2022 r.

Odpowiedz na pytanie dotyczące Dni Otwartych Funduszy Europejskich i wygraj 300 zł.W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). 

DOFE to ogólnopolska akcja, organizowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce. Jej założeniem jest "otwieranie" projektów unijnych przez beneficjentów i pokazywanie efektów ich realizacji wszystkim zainteresowanym mieszkańcom w atrakcyjnej formule. Zależnie od specyfiki projektu oferowana jest zniżka na zwiedzanie lub organizowane jest specjalne wydarzenie z okazji Dni Otwartych.

Wszystkie przygotowane wydarzenia zamieszczone są na stronie akcji: dniotwarte.eu. Przykładowo: eventy rodzinne, atrakcje dla dzieci, zwiedzanie z przewodnikiem, warsztaty, wystawy, bezpłatne badania i konsultacje. 

Do udziału w akcji zgłosiło się wielu beneficjentów projektów dofinansowanych z Programu Regionalnego. Są wśród nich:
1. Urząd Miasta Chorzów, który zrealizował z pomocą dotacji unijnej projekt "Rewitalizacja chorzowskiego Rynku".
Projektrpo.slaskie.pl/mapa/#/projects/13148.
Wydarzeniedniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/nasza-wielka-unijna-flaga.
2. Urząd Miasta Jaworzno, który zrealizował z pomocą dotacji unijnej projekt Miejskie Centrum Integracji Transportu Jaworzno z integracją dróg dla rowerów i systemem roweru miejskiego"".
Projektrpo.slaskie.pl/mapa/#/projects/5710.
Wydarzeniedniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/dofe-2022-jaworzno-eko-miasto