Ludzie Radia

  • Piotr Ornowski

    Prezes Zarządu
    Redaktor Naczelny Polskiego Radia Katowice

  • Piotr Karmański

    Dyrektor Kreatywny

  • Mariusz Masiarek

    Dyrektor Programowy
    Zastępca Redaktora Naczelnego

  • Zdzisław Makles

    Zastępca Redaktora Naczelnego ds. programów lokalnych
    Dziennikarz

  • Adam Janowicz

    Dyrektor ds. Techniki i Administracji

  • Paweł Małysz

    Dyrektor Finansowy
    Główny księgowy

  • Zespół Dziennikarski

  • Łukasz Kałuża

    Dziennikarz
    Zastępca Dyrektora Programowego

  • Ewelina Kosałka-Passia

    Dziennikarka
    Zastępca Dyrektora Programowego

  • Samuel Baron

    Dziennikarz

  • Rafał Chirowski

    Dziennikarz

  • Anetta Chlebica-Zawada

    Dziennikarka

  • Marek Ciepliński

    Dziennikarz

  • Henryk Cierpioł

    Dziennikarz

  • Dawid Damszel

    Dziennikarz

  • Marta Dobrowolska

    Dziennikarka

  • Tomasz Gancarek

    Dziennikarz

  • Jerzy Góra

    Dziennikarz

  • Bartek Gruchlik

    Dziennikarz

  • Piotr Grzesiak

    Dziennikarz

  • Katarzyna Głuch-Juszkiewicz

    Dziennikarka

  • Katarzyna Herbuś

    Dziennikarka

  • Sławomir Herman

    Dziennikarz 

  • Kamil Jasek

    Dziennikarz

  • Anna Juśkiewicz

    Dziennikarz

  • Jarosław Juszkiewicz

    Dziennikarz

  • Gabriela Kaczyńska

    Dziennikarka

  • Krzysztof Klepczyński

    Dziennikarz

  • Wojciech Kocjan

    Dziennikarz

  • Jarosław Krajewski

    Dziennikarz

  • Iwona Kwaśny

    Dziennikarka

  • Małgorzata Lachendro

    Dziennikarka

  • Agnieszka Ligarska-Köhler

    Kierownik Sekretariatu Programu

  • Agnieszka Loch

    Dziennikarka

  • Marek Mierzwiak

    Dziennikarz

  • Tadeusz Musioł

    Dziennikarz

  • Piotr Muszalski

    Dziennikarz

  • Ewa Niewiadomska

    Dziennikarka

  • Jolanta Odrobina

    Samodzielny specjalista Sekretariatu Programu

  • Joanna Opas

    Dziennikarka

  • Wojciech Pacula

    Dziennikarz

  • Piotr Pagieła

    Dziennikarz

  • Marcin Rudzki

    Dziennikarz

  • Dariusz Schmidt

    Dziennikarz

  • Wojciech Skowroński

    Dziennikarz

  • Anna Sojka

    Dziennikarka 

  • Dorota Stabik

    Dziennikarka

  • Ryszard Stotko

    Wydawca internetowy

  • Agnieszka Strzemińska

    Dziennikarka 

  • Dominika Sygiet

    Dziennikarka

  • Maciej Szczawiński

    Dziennikarz

  • Łukasz Szwej

    Dziennikarz

  • Martyna Słabikowska

    Dziennikarka

  • Krzysztof Słabikowski

    Dziennikarz

  • Agnieszka Tatarczyk

    Dziennikarka

  • Beata Tomanek

    Dziennikarka

  • Jadwiga Woźnikowska-Skowrońska

    Dziennikarka

  • Józef Wycisk

    Dziennikarz

  • Łukasz Łaskawiec

    Dziennikarz

  • Zespół Współpracowników

  • Maciej Bakes

    Dziennikarz

  • Szymon Brandys

    Dziennikarz

  • Izabela Czerczer

    Dziennikarka

  • Andrzej Ochodek

    Dziennikarz

  • Cezary Orzech

    Dziennikarz

  • Maria Pańczyk

    Współpracowniczka

  • Magdalena Pańczyk

    Dziennikarka

  • Wojciech Jerzy Poczachowski

    Dziennikarz

  • Anna Sekudewicz

    Współpracowniczka

  • Danuta Skalska

    Współpracowniczka

  • Konstancja Snopczyńska

    Dziennikarka

  • Bogumił Starzyński

    Dziennikarz

  • Andrzej Zowada

    Dziennikarz

  • ks. Damian Bednarski

    Współpracownik

  • ks. Stefan Czermiński

    Współpracownik

  • ks. Adam Fabiańczyk

    Współpracownik

  • ks. Mirosław Godziek

    Współpracownik

  • o. Tomasz Golonka

    Współpracownik

  • ks. Wiesław Hudek

    Współpracownik

  • ks. Michał Kowalski

    Współpracownik

  • ks. Antoni Młoczek

    Współpracownik

  • o. Idzi Soroburski

    Współpracownik

  • ks. Arkadiusz Witkowski

    Współpracownik

  • Dział Techniki

  • Andrzej Bochnar

    Zastępca Dyrektora ds. Techniki i Administracji

  • Jarosław Buława

    Specjalista ds. produkcji
    Realizator dźwięku

  • Jan Czach

    Specjalista ds. produkcji radiowej

  • Rafał "mc denko" Drabek

    Realizator dźwięku
    Autor audycji muzycznych

  • Piotr Dyc

    Młodszy specjalista ds. technicznych

  • Narcyz Gitner

    Konserwator

  • Marian Guzowski

    Realizator dźwięku

  • Jakub Hyrja

    Realizator dźwięku

  • Andrzej Istigniejew

    Specjalista ds. produkcji radiowej

  • Krzysztof Kurek

    Realizator emisji dźwięku

  • Jacek Kurkowski

    Realizator dźwięku

  • Janusz Mielnik

    Specjalista ds. produkcji

  • Piotr Myśliwiec

    Specjalista informatyk

  • Andrzej Prugar

    Współpracownik

  • Wojciech Rzepka

    Realizator emisji dźwięku

  • Robert Śpiewak

    Specjalista ds. produkcji

  • Marek Szczepanik

    Informatyk

  • Grzegorz Woś

    Realizator dźwięku

  • Aleksandra Ziomek-Lipowczan

    Realizator emisji dźwięku

  • Dział Promocji, Reklamy i Marketingu

  • Anetta Kłys-Hyska

    Koordynator ds. sprzedaży i marketingu

  • Ewa Ciastoń

    Specjalista ds. promocji

  • Maciej Hajduk

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Teresa Koziatek

    Media & Public Relations

  • Patryk Kurasiewicz

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Karina Trząski

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Leszek Wasiak

    Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Aneta Ochman

    Koordynator ds. promocji

  • Marcela Dudek

    Referent ds. Promocji

  • Bogdan Marcinkowski

    Specjalista ds. promocji

  • Izabela Woźniczko

    Specjalista ds. promocji

  • Administracja i Księgowość

  • Marlena Barasińska

    Samodzielny specjalista ds. archiwum

  • Agata Borońska-Mamaj

    Specjalista ds. zamówień publicznych

  • Danuta Charmuszko

    Samodzielny specjalista Biura Zarządu

  • Mirosław Madeja

    Inspektor ds. obronnych i OC
    Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

  • Magdalena Marciniak

    Samodzielny specjalista Biura Zarządu

  • Magdalena Molecka

    Specjalista ds. płac i ubezpieczeń

  • Dorota Mysior

    Specjalista ds. finansowo-księgowych

  • Klaudia Radziwończyk

    Specjalista ds. administracyjnych

  • Iwona Wieczorek

    Archiwistka

  • Beata Wójcik

    Specjalista ds. kadr