Świąteczne piosenki. Czas na nas.

Chociaż bardzo bardzo byśmy chcieli, żeby wróciła normalność. Żeby można było normalnie wyjść, spotkać się, nie szukać codziennie rano wypranej maseczki i zapomnieć o dezynfekcji na każdym kroku. Mimo, że staramy się z całych sił. Te święta trochę będą jednak troszeczkę inne niż wszystkie. Marcel Wodecki postanowił sprawdzić, jak bardzo będą się różnić od tego, do czego przywykliśmy. O swoich świętach opowiedziała Zuzia, Martyna, Marta, Artur i Kamil. 


 

Każdego roku nasłuchujemy, kiedy po raz pierwszy pojawi się w radiu. Jest taka tendencja podobno, że z roku na rok pojawia się coraz szybciej. Last Christmas kochamy i nienawidzimy jednocześnie, ale no trzeba przyznać, może i z przekąsem, że jest to piosenka, bez której ciężko sobie wyobrazić święta. Chociaż może wcale nie... Może już nam się przejadła. Dziś Marcel Wodecki sprawdza, jakie piosenki świąteczne są na topie u naszych licealistów.


 

Nasz następny gość to dziewczyna z Katowic, która podbiła serca internautów swoim głosem, muzykalnością, kreatywnością i pomysłem na prezentowanie znanych, popularnych, ukochanych utworów w zupełnie nowych odsłonach. Po polsku. Największy hit Marty Gawęckiej ma prawie 200 tysięcy wyświetleń, czy mierzenie się top of the list przebojów i to po naszemu jest wyzwaniem?


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.