Szoszana XD i polski Justin Bieber. Czas na nas.

fb/DJ Szoszana XD

Dzisiaj w Czasie na nas znowu muzycznie. A to za sprawą pewnego wyjątkowego 16-latka z Katowic, który niedawno wydał swojego pierwszego singla i bierze udział w znanym amerykańskim konkursie muzycznym. Czy zostanie polskim Justinem Bieberem? Wszyscy trzymamy kciuki, bo Wiktor Andrysiak, o którym mowa, był jednym z naszych najmłodszych redaktorów Czasu na nas. Jak wspomina pracę w redakcji, konkursy talentów i pierwsze występy na dużych scenach pyta Marcel Wodecki. 


 

Często w "Czasie na nas" poruszamy tematy około muzyczne - tak jest i dzisiaj. Przygotowaliśmy coś szczególnego dla tych naszych słuchaczy których interesuje praca DJ-a. Właściwie nie tylko dla słuchaczy a może przede wszystkim dla słuchaczek. Bo nasz dzisiejszy gość to DJ SZOSZANA XD, której udaje się mimo przeciwności losu łączyć pasję do muzyki z pracą zawodową... Na rozmowę zaprasza Samuel Baron.


 "Czas na nas" to audycja młodzieżowa dla uczniów, licealistów oraz studentów. W programie poruszamy problemy, które zajmują młodych na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. W każdy środowy wieczór na naszej antenie rządzi młodość.

Audycję koordynuje Samuel Baron i Małgorzata Lachendro.

Środa, godz. 20:15.