Savoir-vivre

Koronawirus zatrzymał Was w domu? Doskonale! Macie więcej czasu na radiowe przyjemności, których dostarczy Wam dzisiaj audycja "Czas na nas" w Radio Katowice!

Nasi prowadzący - Bruno Widawski i Marcel Wodecki porozmawiają ze swoją szkolną koleżanką, Dominiką Wilczok, o zasadach savoir vivre'u.
Które z nich są wciąż aktualne? A które są passe? Jak wygląda nasza komunikacja w Internecie? Czy jesteśmy dla siebie kulturalni?

Będą z nami również Dawid Chwaliszewski i Piotr Gajewski, którzy w przeglądzie wydarzeń "Na czasie" wspomną o trap festiwalu, juwenaliach, a także o grze The Last Of Us. W poleceniu ponownie Piotr - tym razem o jego ulubionej serii książek science - fiction. 


 


"Czas na nas" to audycja młodzieżowa prowadzona przez licealistów oraz studentów. 

Nasi najmłodsi Redaktorzy sami dobierają tematy audycji, tworzą materiały dźwiękowe, dbają również o muzykę. W programie poruszają problemy, które zajmują ich na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. 

Stali współprowadzący audycję: Julia Ror, Piotr Gajewski, Dawid Chwaliszewski, Mateusz Wypustek, Wiktor Andrysiak, Marcel Wodecki, Bruno Widawski, Adela Gamrat.

Audycję koordynuje Paulina Pikiewicz (e-mail: pikiewicz@radio.katowice.pl).


Środa, godz. 20:15.