Ekspert radzi: opieka nad małym dzieckiem a praca w domu?

Dzisiaj rozmawiać będziemy o najmłodszych. Chodzi o dzieci, które korzystały z opieki żłobka. Teraz pozostają w domu z rodzicami, którzy często muszą w domu pracować. Czy da się pogodzić jedno z drugim? Jak to zrobić i czym zająć półtoraroczne dziecko? Na te pytanie będziemy odpowiadać wspólnie z ekspertem, a będzie nim Agnieszka Olszańska z Klubu Malucha Muzykolandia z Knurowa.


 

Powracamy do rozmowy z naszym ekspertem Agnieszką Olszańską z Klubu Malucha Muzykolandia z Knurowa. Dziś rozmawiamy o opiece nad najmłodszymi dziećmi, tymi które korzystały z opieki żłobka, a teraz muszą pozostać w domach. Wspólnie zastanawiamy się jak spędzić ten wolny czas, tak by było ciekawie, było wesoło i tak, by cykl edukacyjny chociaż częściowo został zachowany.


 Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.