Tatuaże. Czas na nas.

Czas na nas przejmuje antenę! W dzisiejszej audycji porozmawiamy o tatuażach. Nasi najmłodsi redaktorzy, Julka, Dawid i Piotrek zaprosili specjalnego gościa z Mojry Tattoo Studio. W rozmowie z Wiktorem Ciepakiem prowadzący m.in. rozbiją tatuażowe stereotypy, sprawdzą, jakie wzory są najpopularniejsze i zastanowią się nad tym, czy warto tatuować banany.


Przegląd wydarzeń - Na Czasie

W dzisiejszym przeglądzie o teogorocznych maturach, metamorfozie Quebonafide i dziwnych dźwiękach z dziury na Antarktydzie. Zaprasza Bruno Widawski.


Polecenie

Dziś podróżujemy na żółwiu przez galaktykę, by odnaleźć "Piekło pocztowe". Pamiętacie Terry'ego Pratchetta? O nim w naszym cotygodniowym POLECENIU. O swojej ulubionej książce opowie nasza dzisiejsza debiutantka, Ewa Cisek.
"Czas na nas" to audycja młodzieżowa prowadzona przez licealistów oraz studentów. 

Nasi najmłodsi Redaktorzy sami dobierają tematy audycji, tworzą materiały dźwiękowe, dbają również o muzykę. W programie poruszają problemy, które zajmują ich na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. 

Stali współprowadzący audycję: Julia Ror, Piotr Gajewski, Dawid Chwaliszewski, Mateusz Wypustek, Wiktor Andrysiak, Marcel Wodecki, Bruno Widawski, Adela Gamrat.

Audycję koordynuje Paulina Pikiewicz (e-mail: pikiewicz@radio.katowice.pl).


Środa, godz. 20:15.