Walentynki

Czas na Czas na NAS w Radiu Katowice! Dziś przed mikrofonem charyzmatyczny duet prowadzących - Wiktor i Mateusz, którzy zbadają fenomen największego święta miłości, które wypada już za dwa dni. Czy obchodzimy walentynki? Jak spędzamy czas tego dnia? Gdzie najlepiej udać się na randkę? A jeśli nie spędzamy to dlaczego nas to tak denerwuje? Czy walentynkowa kartka to wciąż dobry sposób, by okazać komuś uczucia? Ale także o sposobach na podryw, romantycznych piosenkach i pewnym ogłoszeniu. Odpowiedzi na wszystkie te pytania w dzisiejszej odsłonie Czasu na nas! Zapraszamy!


 

Przegląd wydarzeń - Na Czasie

W dzisiejszym przeglądzie o przepisie na długowieczności, drukowanych domach i nowej atrakcji dla fanów Star Warsów. Zaprasza Marcel.


 

Polecenie

Na koniec Genaro Turco opowie o swojej rodzinnej walentynkowej tradycji. Zapraszamy do słuchania.


PLAYLISTA:"Czas na nas" to audycja młodzieżowa prowadzona przez licealistów oraz studentów. 

Nasi najmłodsi Redaktorzy sami dobierają tematy audycji, tworzą materiały dźwiękowe, dbają również o muzykę. W programie poruszają problemy, które zajmują ich na co dzień – fascynacje muzyczne, ochrona przyrody, twórczość teatralna, działalność społeczna i charytatywna. 

Stali współprowadzący audycję: Julia Ror, Piotr Gajewski, Dawid Chwaliszewski, Mateusz Wypustek, Wiktor Andrysiak, Marcel Wodecki, Bruno Widawski, Adela Gamrat.

Audycję koordynuje Paulina Pikiewicz (e-mail: pikiewicz@radio.katowice.pl).


Środa, godz. 20:15.