Licytacja na rzecz Domu Aniołów Stróżów

W sobotę, 21 grudnia na antenie Radia Katowice licytacja na rzecz Domu Aniołów Stróżów. Jeśli chcesz pomóc dzieciom ulicy, jeśli chcesz, aby te święta były dla nich radosne, dołącz do nas w sobotę po 10:00. 

Podczas Bożonarodzeniowej Charytatywnej Aukcji w Polskim Radiu Katowice wylicytować będzie można przedmioty podarowane przez Lilou, pracownię bro.kat, Autorską Pracownię Szkła Lidii Stanek-Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego oraz Prezydenta Katowic Marcina Krupę. Do każdego przedmiotu dołączamy wyjątkowy Kalendarz Charytatywny Domu Aniołów Stróżów z fotografiami zdjęć podopiecznych stowarzyszenia, z miejscem na notatki oraz hasłami promującymi ideę pomocy dzieciom z pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy Śląska i Zagłębia. 

Oto, co będzie można wylicytować podczas aukcji: 

1) 2 cm pozłacany Anioł na klasycznym pozłacanym łańcuszku marki LILOU. Produkty marki Lilou. Zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Wykonane na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. Cena wywoławcza 200 zł. 

2) Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance, czyli na wysoki połysk. Autorkami projektu tej niebanalnej biżuterii są Bogna Polańska oraz Roma Skuza. Do produkcji wisiorka wykorzystano węgiel, srebro próby 925 i sznurek. Serca ma szerokość 7 oraz wysokość 6 cm. Cena wywoławcza 200 zł. 

3) Pióro marki Pierre Cardin od Prezydenta Katowic Marcina Krupy. Pióro jest sygnowane prezydenckim podpisem. Podobnym egzemplarzem Prezydent podpisuje najważniejsze w mieście dokumenty. Cena wywoławcza 250 zł. 

4) Niepowtarzalny szklany Anioł o wysokości 50 cm stworzony w Autorskiej Pracowni Szkła Lidii Stanek-Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego. Figura wykonana w technice stapiania szkła, czyli fusingu (szkło dwuwarstwowe). Na życzenie istnieje możliwość odręcznego wygrawerowania życzeń. Cena wywoławcza 300 zł. 

5) Zestaw Jubileuszowy 25-lecia Domu Aniołów Stróżów: wyjątkowa apaszka oraz poszetka zaprojektowane specjalnie dla Domu Aniołów Stróżów przez wybitnego polskiego ilustratora Jana Kallwejta. Stworzone w Manufakturze Poszetka.com. Produkt został wykonany z naturalnego jedwabiu o splocie diagonalnym z naciskiem na precyzję ręcznego obszycia zwanego ściegiem royal. W skład zestawu wchodzą także Kalendarz Charytatywny Domu Aniołów Stróżów oraz kubek z motywem serca. Cena wywoławcza 400 zł.

Zachęcamy do licytacji oferowanych przedmiotów lub finansowego wsparcia Domu Aniołów Stróżów niezwiązanego bezpośrednio z licytacją. Telefon do studia 32 205 10 22. SMS z deklarowaną kwotą można przesłać na nr 515 297 458, po audycji będziemy się z Państwem kontaktować w celu dalszych instrukcji. 

Wszystkie przelewy prosimy kierować na konto: ING Bank Śląski o/Katowice: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207 w tytule przelewu wpisując: Uskrzydlamy!2019.