Poród po udarze. Sieć Najciekawszych Wsi.

fot. Katarzyna Herbuś, Radio Katowice

W marcu  21-letnia Paulina trafiła do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach w bardzo ciężkim stanie z rozległym udarem mózgu, była w pierwszym trymestrze ciąży. Przeszła kilkumiesięczną rehabilitację i dzięki pracy wielu specjalistów zrobiła ogromne postępy. Dzisiaj mówi i jest w stanie wykonywać wiele czynności, a kilka dni temu na świat przyszła jej długo wyczekiwana córeczka. W szpitalu odwiedziła ją Katarzyna Herbuś.


 

Program Sieci Najciekawszych Wsi jest tematem ogólnopolskiej konferencji,która trwa od wczoraj w Istebnej. Założeniem całej akcji jest wspieranie najlepszych przykładów funkcjonowania w Europie i na świecie, sieci wsi najcenniejszych pod względem dziedzictwa kulturowego i krajobrazu wiejskiego. Dziś,uczestnicy konferencji odbyli wizyty studyjne w najciekawszych,historycznych miejscach w Istebnej i Koniakowie. W owczym pędzie, podążał za nimi nasz reporter, Andrzej Ochodek


 


INFOSTRADA to magazyn reporterów Polskiego Radia Katowice, ale tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż INFOSTRADĄ.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl