Tworzymy nową historię. Dziś Szwajcaria.

Nasi piłkarze przygotowują się w Saint Etienne do jutrzejszego meczu 1/8 finału piłkarskich ME ze Szwajcarią. Nie zabrakło spotkania z dziennikarzami.

– Po ostatnim meczu przeciwko Ukrainie regeneracja przebiegała bardzo dobrze. Mieliśmy cztery dni do następnego spotkania. Już jutro najważniejszy mecz ze Szwajcarią i jesteśmy do niego świetnie przygotowani pod względem fizycznym i mentalnym – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

– Podejdźmy do spotkania, jak do poprzednich. Wtedy nikogo nie zawiedziemy – wyznał Kamil Glik.

– Jutrzejszy mecz będzie trudny, ale świadomość, że za chwile możemy być w najlepszej ósemce w Europie robi na nas wrażenie i bardzo nas motywuje - przed spotkaniem 1/8 finału EURO 2016 ze Szwajcarią powiedział Kamil Grosicki.

Tworzymy nową historię i chcemy zapracować na sukces ciężką pracą. Chcemy też wykorzystać potencjał zawodników. Historia była piękna, ale liczy się to, co jest teraz. - powiedział Adam Nawałka.

 

Aktualności

[EUROKONFERENCJA] Kamil Glik: Chciałbym, żebyśmy byli tacy jak w meczach grupowych

EURO 201624.06.20160 KOMENTARZY

– Podejdźmy do spotkania, jak do poprzednich. Wtedy nikogo nie zawiedziemy – na konferencji poprzedzającej mecz ze Szwajcarią wyznał Kamil Glik.