Puchar Polski. Znamy rywali naszych drużyn!

fot. laczynaspilka.pl

W losowaniu przeprowadzonym w dniu 24 czerwca 2016 r. wyłoniono następujące pary w meczach Rundy Wstępnej i 1/32 Finału rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2016/2017.

Na kogo trafiły drużyny z naszego regionu?

1. Wda Świecie – Rozwój Katowice

2. GKS 1962 Jastrzębie – Olimpia Grudziądz

3. OKS Świt Szczecin – Polonia Bytom

4. MKS Rominta Gołdap – Wolny Los**

5. JKS 1909 Jarosław – ROW 1964 Rybnik

6. Stilon Gorzów Wielkopolski – Pogoń Siedlce

7. Lechia Tomaszów Mazowiecki – Stal Mielec

8. OKS Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg

9. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wolny Los**

10. Miedź II Legnica – GKS Bełchatów

11. ŁKS 1926 Łomża – GKS Tychy

12. Włókniarz 1925 Kalisz – MKS Kluczbork

13. Małopolski ZPN* – Puszcza Niepołomice

14. Chełmianka Chełm – Olimpia Zambrów

15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Pruszków

16. Pomorski ZPN* – Kotwica Kołobrzeg

17. Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola

18. Nadwiślan Góra – Legionovia KZB Legionowo

19. Raków Częstochowa – Wisła Puławy

20. Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

* Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu ZPN

** Drużyny klubów Dolcan Ząbki i Okocimski Brzesko wycofały się z rozgrywek I i II ligi w sezonie 2015/2016 i nie są uwzględniane jako uczestnicy tych rozgrywek.

Mecze zostaną rozegrane w dniach 16/17 lipca 2016 r. (sobota/niedziela)

Gospodarzami meczów Rundy Wstępnej Pucharu Polski są zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu ZPN. W przypadku meczów z udziałem pozostałych drużyn, gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/2017.

W przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach tej samej klasy, gospodarzami meczów będą zespoły, które podczas losowania par rundy wstępnej zostały wylosowane jako pierwsze.

Jednocześnie, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zastrzega sobie prawo do wyznaczenia obligatoryjnych terminów rozegrania poszczególnych meczów.

1/32 Finału

21. Zwycięzca meczu nr 15 – Wigry Suwałki

22. Zwycięzca meczu nr 16 – Chojniczanka Chojnice

23. MKS Rominta Gołdap – Arka Gdynia

24. Zwycięzca meczu nr 19 – Chrobry Głogów

25. Zwycięzca meczu nr 8 – Sandecja Nowy Sącz

26. Zwycięzca meczu nr 10 – Miedź Legnica

27. Zwycięzca meczu nr 18 – Zagłębie Sosnowiec

28. Zwycięzca meczu nr 2 – Wolny Los***

29. Zwycięzca meczu nr 20 – Drutex-Bytovia Bytów

30. Zwycięzca meczu nr 7 – Wisła Płock

31. Zwycięzca meczu nr 17 – GKS Katowice

32. Zwycięzca meczu nr 5 – Stomil Olsztyn

33. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Zwycięzca meczu nr 6

34. Zwycięzca meczu nr 3 – Zwycięzca meczu nr 12

35. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 13

36. Zwycięzca meczu nr 14 – Zwycięzca meczu nr 11

 *** Drużyna klubu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A., uczestnicząca w rozgrywkach I ligi w sezonie 2015/2016 nie przystąpi do rozgrywek w sezonie 2016/2017.

Mecze nr 23 i 30 zostaną rozegrane w dniach 26/27 lipca 2016 r. (wtorek/środa).

Pozostałe mecze zostaną rozegrane w dniach 23/24 lipca 2016 r. (sobota/niedziela).

Gospodarzami meczów 1/32 Finału Pucharu Polski są zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu ZPN.

W przypadku meczów z udziałem pozostałych drużyn, gospodarzami są zespoły występujące
w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/2017.

W przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach tej samej klasy, gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów Rundy Wstępnej.

W związku z trwającym procesem licencyjnym możliwa jest zmiana gospodarzy poszczególnych meczów.

Jednocześnie, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zastrzega sobie prawo do wyznaczenia obligatoryjnych terminów rozegrania poszczególnych meczów.