Słuchowisko na letnisko

Tego jeszcze w radiu nie grali! W te wakacje wspólnie tworzymy słuchowisko. Wspólnie, bo razem ze słuchaczami Radia Katowice. Mamy tekst, ale potrzebujemy jeszcze dźwięków. Pomożecie? :)

Razem z autorką, pisarką Katarzyną Wiśniewską-Lewicką, zapraszamy do śledzenia losów Achima i jego małego fiata oraz komentowania zwrotów akcji. Przede wszystkim zachęcamy do "udźwiękawiania" naszego słuchowiska.

Nowy odcinek - codziennie, godz. 11:40

Słuchowisko na letnisko - tak to brzmi teraz!


Klauzula RODO dla uczestników zabawy:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polskie Radio, Regionalna Rozgłośnia w Katowicach „Radio Katowice” Spółka Akcyjna ul. Juliusza Ligonia 29, 40-953 Katowice (iod@radio.katowice.pl)
  2. Dane osobowe będą wyłącznie wykorzystywane do realizacji  audycji „Słuchowisko na letnisko” do zakończenia emisji antenowej. 
  3. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym
  4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI