Temat do dyskusji - program publicystyczny

thumbnail

 Po 18:15 na antenie Radia Katowice pojawia się dobra publicystyka. Codziennie nasi reporterzy i prezenterzy zmagają się z innymi tematami.

Wachlarz problemów jest bardzo szeroki. Wybieramy takie, o których możemy porozmawiać ze specjalistami, ale także takie, o których możemy usłyszeć od Państwa.

Słuchaj OnLine, 89.3 FM – Gliwice, 97.0 FM – Racibórz, 98.4 FM – Częstochowa, 102.2 FM – Katowice, 103.0 FM – Bielsko-Biała, 209.936 DAB+ – Katowice

Temat do dyskusji. Polska a Unia Europejska.

Szczyt Rady Europejskiej oraz posiedzenie Parlamentu Europejskiego z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego jest oczywiście różnie oceniane. Jednak pozostaje otwartym pytanie, czy cokolwiek zmieniło się w relacjach między obiema stronami? Czy stanowiska uległy zbliżeniu czy oddaleniu?

Cały czas musimy bowiem pamiętać, że leży na stole Krajowy Plan Odbudowy, który jest ofiarą tego klinczu. O tym właśnie w rozmowie Józefa Wyciska z naszymi gośćmi: posłanką Gabrielą Lenartowicz z Platformy Obywatelskiej i posłem Przemysławem Drabkiem z Prawa i Sprawiedliwości.